PR – Recenzia – Reklama

Originálne a kreatívne

V prípade záujmu píšte na marcelfronko@gmail.com

 

Zlepšenie “IMAGE” Vašej firmy
Propagácia výrobkov a služieb
Zvyšovanie pozície vo vyhľadávačoch
Kvalitné spätné odkazy
Účinný nástroj pre “LINKBUILDING”

“Spolupráca s Elmundo.sk prináša naším klientom cielených návštevníkov a hodnotné spätné odkazy. Oceňujeme férové jednanie a flexibilnú komunikáciu majiteľa.”

Marek Loduha, SEO Centrum

“Profesionálny prístup, rýchla komunikácia a prijateľné ceny za publikovanie komerčných článkov. Spoluprácu s El Mundo si veľmi ceníme. Rovnako ako naši klienti.”

Adam Bako, SEOchat

„Spolupráca s Marcelom bola pohodová, no napriek tomu efektívna. Marcel bol ochotný nájsť vzájomne výhodné spolupráce a dalo sa s ním dohodnúť aj na inej, ako finančnej odmene. Určite ho budem kontaktovať aj pri ďalšej príležitosti.“

Roland Vojkovský, vojkovsky.sk

“Spoluprácu hodnotím pozitívne. Komunikácia bola rýchla a vecná. Spracovanie objednávky takmer okamžite. 

Matúš Hajduk, Promiseo

“Blog El Mundo jsem oslovila na základě přání klienta publikovat komerční článek. Komunikace proběhla na jedničku, výsledný text klient odsouhlasil a ocenil velmi příznivou cenu, takže ráda popřípadě na naši spolupráci v budoucnu navážu. Díky!”

Tereza Bohuslavová, Balík do Zahraničia

„Mediálna spolupráca bola veľmi prínosná a ešte raz za ňu aj touto formou ďakujeme. Tešili sme sa nielen z autentického záujmu o naše témy, ale aj z ich následného atraktívneho spracovania a sprostredkovania praktických informácií čitateľom. Pozitívne hodnotíme predovšetkým využitie multimédií, ktoré sú v dnešnom svete nových médií doslova nevyhnutnosťou. Prajeme veľa spokojných čitateľov a tešíme sa na ďalšie vzájomne prospešné mediálne spolupráce. Veríme, že pomôžu cestujúcim naplánovať si chvíle plné oddychu, relaxu a potešenia.“

Peter Steigauf, Neuropea

 

 

“Bezproblémová a rychlá komunikace. Efektivní spolupráce. Spokojenost na obou stranách.”

Vendula Pudelková, Bagalio

“Díky za odkazy, video i psaná recenze jsou super, jsem rád, že vše fungovalo. Taky díky za precizní splnění všeho, co jsme dojednali, není to tak ve všech případech.”

Michal Šnobr, Pod7kilo

husky

Velký dík Marcelovi za profesionální přístup k naší dosavadní spolupráci. Jako správný outdoorář vše plní, jak má a já vím, že se na něj můžu spolehnout.

Katka Sechovcová, HUSKY CZ