3.3.2020

Tento “box” by som rád aktualizoval každý mesiac a bude sa týkať noviniek z môjho cestovateľského života. Takže 28.2 som mal odletieť do Ekvádora, lenže vďaka angíne som nikam nešiel. Aj to je cestovateľský život. Výhodou je kopec dovolenky ( 30 dní ) a nové nápady ako ju využiť. V lete by som rád zašiel so ženou do talianskych Álp a na bicykli obišiel Vysoké Tatry na trase Štrbské Pleso, Ždiar, Zakopané, Orava, Liptovský Hrádok. Napadá ma nejaká zaujímavá európska krajina, napríklad Albánsko.

Kniha “90 dní  južne” je momentálne v polovici. Mám približne 120 strán surového textu. Niektoré pasáže idú ľahšie, iné ťažšie.

Pridal som na blog ( kukni hore ) pár recenzií, takže v prípade záujmu určite píšte. Nebránim sa nijakej spolupráci 🙂 Najbližší blog bude z Nórska  a chystám zaujímavý blog o možnosti získania peňazí za stornovanú letenku v prípade, že ste nemali poistenie. Áno, dá sa to.

profilovkaX

Ahoj Cestovatelia!

Vitajte na blogu Elmundo, kde nájdete články z ďalekých kútov sveta, rozhovory s cestovateľmi, inšpirácie a veľa iného. V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, návrhov na spoluprácu ma neváhajte kontaktovať. 🙂

Nájdi blog

Ponuka prednášok o cestovaní